| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

margotka78, za profesory jsem taky ráda, proto jsem ráda, že jsou na 8G.

Teda ta změna je super!!!!

Ona ta třída byla asi normální, ale úča asi nezvládala.....

Já taky 4 roky poslouchala, jak jsou strašný(pravda je mají tam toho exota co nevím co mu je, ale zatím nikoho nezranil :-) ) , nechali si vyměnit třídního a je po problému. 2 roky jsou hodný, vzorný, skvělý......o exotovi se neví....i on se zklidnil.(a moc bych se divili, že tak najednou)

Exot- začala jsem mu tak říkat, protože nesmíme vědět jeho nemoc a všichni to jeho chování omlouvají.....a mě teda nepřišlo normální na spolužáky vzít židli či lavici, je jen zázrak, že nikomu neublížil....za ty roky, ale je chytrý to zase jo....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.