| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Chápu tě, nová situace pro syna i tebe, přirozeně se cítíš za něj tak nějak ohroženě....
Zažila jsem dvakrát - můj ex měl dítě, které narození našeho společného dítěte neslo "celkem dobře", dál k nám jezdilo až do doby jiných zájmů na prahu dospělosti, i teď se obě děti občas v létě vídají (ona už je teda dospělá),ale je teda pravda, že jeho matka (expartnerka) dost vyypruzovala (právě ve smyslu zdejších odpovědí, chtěla víc peněz a ze stejného platu prostě nebylo z čeho navyšovat...).
Podruhé nastala tahle situace s mým novým partnerem, který má také dítě z předchozího vztahu. Vychovávané je echtjedináčkovsky, takže naše společné děti (a také mého syna z prvního vztahu) těžce nedává. Vedlo to k tomu, že mi při druhém těhotenství expartnerka mého muže volala a psala sms, ať jdu na potrat... Neměnný postoj v dítěti pěstovala bohužel i manželova matka a otec, takže jsou všechny kontakty na nule. Společné víkendy byly peklo pro všechny, dělali z toho i psycho a deptali nás dost, citově vydírali... Takže manžel pouze platí výživné, pravidelně. Ale můj osobní názor je, že hodně udělalo to podhoubí, ta nálada a celkově, že všichni u malého doma pořád řešili, že to bude špatné, když má táta i někoho jiného a tak. Bylo mu v té době 5 a dost často tu říkal věty, které prostě dítě nevymyslí, spíš opapouškuje. Takže tak, to je hodně špatný. Ale je to o tom, že naše děti nemají prarodiče, vyhrál je on :-( Myslím, že pokud mu to vysvětlíš objektivně, mohl by to vzít celkem OK, pokud bude "zpracovaný, že sourozenec je konkurent", dobré to nebude, hodně záleží i na vás doma, tobě a tvém partnerovi.
Jinak teda můj syn bydlí se mnou a s novým partnerem, máme další dvě děti a zvládl to dobře, jen mu občas zdravě lezou na nervy, ale je to jiné, jsou spolu pořád.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.