| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Znala jsem jen jednu anorektičku. bla to milá, tichá holka, spíš ze sociálně znevýhodněnýho prostředí. Nebo alespoň bez zájmu rodiny a tak.nebyla žádnou obětí šikany, byla vlastně taková šedá myška, ale určitě to nebylo tak, že by ji nikdo neměl rád.
Byla šílenej dříč. na začátku studia na vejšce patřila k těm slabším, ale nikdy"nepařila", nikde nelítala, jen se učila. postupně trávila celý dny v knihovnách, ráno si s sebou vzala jabko, večer ho zase přinesla.Spousta lidí za ní chodila pro radu, protože to, co my jsme si museli složitě vyhledávat, ona měla v hlavě. Případně okamžitě poradila,kde to najít.
Postupně se vypracovala na sotva stojící mrtvolu. pak byla v nemocnici a dostala se z toho, teda vypadala i pak hodně nemocně, slabě, ale slyšela jsem,že je snad z toho venku. Ztratila jsem ji z doslechu, nevím o ní nic. Ale doufám,že je v pořádku...
Jestli si za to mohla sama-hmmm, ona určitě nebyla ani ten typ, že by chtěla hubnout, že by chtěla bejt štíhlejší a krásnější.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.