| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Na sídliště, kde jsem vyrůstala a bydlejí naši se vracím ráda a vůbec se mi nezdá oškivé. Před lety tu proběhly úpravy a je tam dost a dost stromů, keřů a dětských hřišť. Jsou tam vyznačené obytné zóny, takže tam jezdí minimum aut. Je tam prostě bezpečno.

Stísněný pocit jsem v paneláku fakt nikdy neměla. ALe já tam byla spokojená, takže proč by mě měl přepadat?

Zvuky a pachy... S pachama jsme problém neměli a slyšeli jsme pouze klavíc sousedů nad námi. Na vesnici u švagrové (dvougenerační dům) štěká z každé strany pes, řeže cirkulárka a kdo ví co ještě... a chcíp tam pes. Pro mě hrůza, švagrová to tam miluje:-)

Centrální dodávky tepla moje rodiče fakt netrápí. V tom paneláku je teplo stále. Někdy tedy "bohužel".

No a platby? Kdo nemá studnu, platí vodu stejně jako v paneláku, ne? Elektřinu taky, plyn taky... Jo, naši platí zálohy do fondu oprav (byt je jejich). To mi připadá normální. Nepřekvapí je oprava střechy nebo teď v létě oprava fasády, zateplení domu a zasklení lodžií.

Já chápu, že když někdo vyrůstá na vesnici, tak se mu tam většinou líbí. Naši nepoznali nic jiného než byt a na panelák měli štěstí, takže se jim tam líbí a mě se tam taky líbilo. Když jsem pobývala u švagrové na vesnici, vadilo mi, jak se pořád něco muselo. Tu posekat trávu, tu protřídit mrkev, tu zalít, nasypat slepicím.... Tohle mě prostě nebere.

My teď bydlíme v malém bytovém domě na kraji Prahy. Naprosto mi vyhovuje život v společenství několka rodin. Máme velkou zahradu s kouskem lesa a je fakt, že je to super, ale kam se hrabe panelák na hluky a prostupnost zvuků, která je tady. A ty pachy...~t~

Každý je prostě zvyklý na něco jiného a preferuje a toleruje něco jiného:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.