| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Uáááá,takže budete přes silvestra? Jedna příbuzná se nám strašně divila,když se od nás dozvěděla,že za celý pobyt na 3 noci jsme vlastně nevystrčili nos z hotelu,ale jen neznalost její divení omlouvá~;) - tam totiž je to wellness fakt obrovské,pak obrovský saunový svět, dokonce jsem se jednou dokopala i do fitka. Snídaně i večeře formou bufetových stolů,fakt velmi bohaté,veliký výběr,takže po snídani jsme se odvalili do postýlek a chvíli trávili,četli si... a až třeba v 11-12 hod jsme se převlíkli do županů a šli se vnořit do vod; absolvovala jsem i několik masáží,to taky zabere čas, doporučuji také vodní bar a nějaký drink,nám tam chutná piňa colada,když si jí popíjíš takhle v bublinách...

Velmi se mi líbí hodně teplý venkovní menší bazén s bublinama,když tam sedíš tak večeer,koukáš přitom na hvězdy,je tam klid,blízko občas projede vlak,tak tohle tam mám hrozně ráda třeba

Večer tuším od 20 hod je v Diamont blue bazénu tam laser show,tak to určitě taky budete chtít vidět.

Nech si vyřídit kartu do VIP clubu,za 5 euráků a budete mít 10% slevu na veškerou konzumaci + i na noclehy,pokud to tedy nebude v akci.

A dej pak vědět,jak jste byli spokojeni - určitě si to moc a moc užijete,vracíme se tam už dost let a nejsme zdaleka jediní.

Mohu ti ještě doporučit pokoj: takže č. 328 - zde se dá dobře chytat wifi a jde o pěkný pokoj a pak pokoje v řadě č.412 a další v této řadě.Tyto pokoje mají z roku 2015 nové koberce,mají velkou koupelnu s vanou.Mluvím o hotelu Seasons.Další pokoje ve 3.patře,které jsou naproti pokoji č. 328 teda nejsou nic moc,malá koupelna,už evidentně použité a zašlapané koberce, leda tedy,že by je už mezitím taky renovovali.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.