| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jsem sama s malýma dětma. Nikdy by mě nenapadlo, že jedou tato věta bude na prvém místě popisovat život, který budu žít~;) snažím se, aby toto vnímaly děti co nejméně jako mínus do života, snažím se užít si ten čas nima, který přes občasnou náročnost letí mílovým krokem, hodně (hodně) pracuju.. Uvědomuji si, že jsem to já, na kom šetřím a kolik bych toho ještě jednou chtěla zvládnout~;) (mít čas, prostor a peníze, ale nebojím se~:-D), ale (to je zvláštní, že píšu "ale") občas si uvědomuju "teď jsem šťastná"~;) Ráno jsem se probudila smíchem z jejich pokoje. Já jsem opravdu nemohla uvěřit, že se tak smějí moje děti, né, že bych se jen tak naplano dojímala~;), ale většinou tak nějak prudí, haštěří a smějí zároveň. Ale jak praví klasik Cimrman "taková blbost, a jak je to hezký"

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.