| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak já jsem asi divná, ale narozdíl od většiny ostatních se mi tahle skladba svačiny pro dítě ve vývinu nezdá na množství nijak přehnaná ~d~ Ale to je asi tím, že mám doma dva žravce...
Jinak teda něco jiného je složení, vařená vejce jsou dost sytá, možná by stačilo jedno a doplnit ho zeleninou.
Taky mám druhačku, ovoce a/nebo zeleninu mívá k svačinám denně, ale ona to miluje (a mimochodem překvapuje mě, jak málo dětí ho k svačině dostává, u dcerky ve třídě na to děti nejdřív hleděly jako na novinku, pak přešly do fáze kdy mají snahu jí to sežrat) a obecně dávám svačiny radši větší a ať je donese klidně nesnězené domů, než aby měla hlad (ale ona bývá v družině do 16:30, takže mám jistotu že od oběda do večeře nebude o hladu).
Kakao k snídani za mě Ok, taky po ránu do dětí nic jiného nedostanu.

Janinko, jestli dcerka v pohodě jí zeleninu a ovoce, zkusila bych přidat tam, ubrat pečiva, ubrat bílkovin. Třeba to zabere ~R^

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.