| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jestli jste čajoví, blejskla bych se jim nějakým speciálním, ale ne extravagantním čajem, a správnou přípravou. Udělala bych čaj normálně do konvice, zeptala se, jestli chtějí černý, zelený, apod. a jaký druh. Nebo navrhla a doporučila nějaký vlastní speciální a servírovala ho tak, jak se patří, s vhodným nádobím.

pytlíčky mi přijdou vždy takové nechutné, hospodské, já si i v kavárnách ráda objednávám sypaný do konvičky.

Ale bacha, některé návštěvy vyloženě kafe vyžadují, takže bych se jistila tím, že bych nějaké měla v záloze. Taky neumím kafe s láskou připravit, vždy ho dělá můj muž, já tu mám pro jistotu odměrku a french press (nebo jak se to jmenuje). Nebo udělám kafe do malé konvičky a k tomu podávám horkou vodu na dolití. Pěkné je mít mléko/smetanu přelitou do mlíčenky, tetrapak na svátečním stole je hnusný.

K čaji servíruju ořechy a sušené ovoce, či nějaké sušenky, oplatky a pod., tak bych vybrala nějaké zajímavé. Návštěvy se nejraději vrhají po mandlích.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.