| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak s batohy úplně neporadím, záleží taky jestli tam mají obě nést i spacáky. I když do tisícovky nevím zda lze pořídit něco kvalitnějšího. Možná ve slevách. Každopádně doporučuju batoh vyzkoušet jak sedí.
Ty levné jsou obvykle dost těžké a nemají dobře propracovaný zádový systém. Možná bych raději koupila kvalitnější batoh staršímu dítěti, s tím že ponese i víc. A pro mladší nějak menší hlavně na věci - prozatímní, s tím že spacák bych mu nosila zatím já. (to asi záleží na dětech, moje dítko by to v 7mi komplet asi neuneslo, v těch 9ti už snad jo)

Kalimatka samonafukovací je velikostně i menší než klasická, máme jich několik, záleží na typu a na jakou tloušťku je. Některé jsou zabalené dost úzké. Dofukovat se tedy musí, ale jsou dobré. Mívají je občas v akci, kdysi jsem za dobrou cenu nakoupila ve Sportissimu, v ceně kolem 500 Kč (tedy po slevě).
Mám tedy doma i dětskou, ta je sbalená malá, ale je fakt pro malé dítě tak do těch 5-6 let.
Úplně nejskladnější co mám, co jsem vozívala kvůli místu je taková alu-matka, ale to je fakt jen podložka, žádný komfort :) To jsem snesla tak kdysi v mládí, dnes už mám asi 7-mi cm samonafukovačku.

Na vaření - asi nejskladnější co jsme mívala je vaříc na ty malé campingasové bomby. To je na nošení nejlehčí varianta. Nádobu na to lze mít různou, ideální nějaké střední kotlík, ale stačí i obyčejný ešus. Nejlíp jí do nějakého trekového obchodu se jít mrknout.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.