| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dryjádo, nechci v žádným případě vyvolávat hádky. Podivoval jsem se fakt nad tím objemem, protože mám pocit, že taková osmiapůlletá holčička sotva vytlačí 40l vlastním tělem v bazénu a sedmiletá už vůbec, pokud není hodně obézní. Zadání bylo o půlhodinovým docapkání do kempu, kde strávěj víkend pod stanem a předpokládám, že budou chodit na výlety nalehko. Napsal jsem pro srovnání, že s vlastníma dětma (jedno stejně starý jako zadavatelčino, jedno starý) jezdím na čundry, který celý prochodíme a tudíž si věci furt nosej, ale ani tak 40l nehrozí. Rozumím, že tvoje dcera jezdí na výpravy, kde toho nachoděj ještě víc a nesou si všechno (nevím, jak je stará) a potřebuje tudíž batoh větší, ale to je ještě mnohem vzdálenější původnímu zadání, ne?

Batoh by neměl samozřejmě bejt menší, než dělá objem věcí nutnejch do něj naskládat. Ať má i nějakou rezervu. Ale léta zkušeností mě zároveň přesvědčily o pravidle, který mi bylo kdysi předáno, a to, že čím větší bágl, tím víc věcí do něj naskládáš. Pro nezasvěcený - čím větší máš bágl, tím víc s sebou vezmeš věcí, který bys jinak nevzala.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.