| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mne zapadni medicina pred lety spravne "zdiagnostikovala" autoimunni hepatitidu.
Jediny mozny "leceni" bylo vysoce davkovany kortizon a misto na cekaci listine na transplantaci jater.

~8~
Jinymi slovy nemocna az do smrti.

To se mi nelibilo a tak jsem hledala alternativy.

Nasla jsem nejdriv jednoho mladyho lecitele co me pomoci cajovych smesi a castych konzultaci se svym mentorem (Profesor) v Cine (pres internet) udrzel na stavajici hladine - nezhorsovalo se to jako predtim, slo to stopnout.
Ale ani nezlepsovalo, pravidelny kontroly krve v nemocnici co 3 tydny.

Hledala jsem dal a nasla starsiho zkusenyho doktora, co to TCM zadaptoval na nas Evropany, zacal uz pred aspon 30 lety.
Po cekaci dobe asi 9 mesicu jsem byla u nej.
No a ten tu smes upravil a behem asi 3 tydnu piti caje jsem byla UPLNE ZDRAVA!!

Vse zdokumentovano a mereno v laboratori u mistniho primare.
Uz je to 8,5 roku, jsem porad zdrava.

Takze TCM jo ale musi se to umet ~t~!


PS: Snad to nebude brano jako reklama, kdyz pro uplnost uvedu konkretne toho doktora, co me vylecil - je to z Cech z ruky a taky ma desny cekaci doby - jestli jeste vubec bere pacienty...

http://www.praxis-frieling.de/


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.