| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"...vždycky začaly kašlat a smrkat až ve školce v šatně. Odpoledne klid, v noci klid. Maximálně trochu smrkaly. Ráno, jak asi ty hleny stekly do krku, si 2x odkašlaly a jak se přišlo ze zimy do tepla, tak začaly soplit."

U nás občas kašlou i v noci, pokud nezapnu zvlhčování vzduchu. Jinak totéž. Nejmladší občas kašle při zátěži (je na Castispiru, ale astma to zatím není).


Já sama jsem rozpolcená, jak se k rýmičkám stavět. Chápu, že to, že jsem se se dvěma staršími 6 let chovala ohleduplně, neznamená, že mám pro nejmladší "právo" na bacilůprostou školku, která navíc není automatickou ochranou před chorobami. Stačí bacily na tlačítkách a ve výtahu, na madlech nákupních vozíků, v MHD atd., nemluvě o inkubační době chorob a na pohled zdravých bacilonosičích. Taky chápu, že nemůžu koukat na rodiče stylem "Máš babičky (práci z domova, příjmy, z nichž v pohodě zaplatíš chůvu, atd.), tak co ji/ho sem, sakra, cpeš" a sebe omlouvat tím, že do práce potřebuju (a jsem vůbec potřebnější?).

Řídím se obvykle chováním dítěte a teplotou. Ještě tak dva roky a doufám, že snad bude s nástupem do školy líp. ~;((
I když, kdo ví - teď mám doma nejstarší, u které nevíme, co jí je. Po dvoudenní horečce jí už není subjektivně nic, ale má CRP 70. ~d~
Za mého dětství mi přišly běžné choroby čitelné - člověk měl chřipku, angínu nebo zánět průdušek, neštovice, příušnice. Teď aby se v chorobách prase vyznalo ~:(

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.