| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zimni bundu na lyže (1 rok stará), zimní bundu krátkou do pasu do města (2 roky stará) a dlouhou ke kolenům do města (3 roky stará), kabát zimní ke kolenům (cca 3 roky), dlouhý kabát až ke kotníkům (ten mi je spíš úzký, stáří 18 let, skoro ho nenosím). Teď jsem si koupila podzimní kabátek a podzimní zateplenou parku a mám z nich velkou radost. Nepotřebovala jsem je, peněz sice taky nazbyt nemám, ale zase mě to nijak nezruinovalo. Mám podzimní bundičku (2 roky) a softschelku (tu asi 5 let). Navíc bundička je krátká a všechny svetříky nebo saka mi z ní čouhají. Vůbec nevím, co si pod ni mám dát, aby mi nebyla zima. Stejný problém mám s trenčkotem. Nějak nevím,co pod něj a bez ničeho nebo jen se sakem mi je zima. Celkově tím jak je ten trenčkot z takové té tenčí látky (typu plátno, ale je to polyester), tak mi pod něj svetry přijdou tak nějak nesedící, vypadá to tlustě, vycpaně. Vůbec nechápu, co pod to ženy nosí, aby nezmrzly a zároveň pořád vypadaly štíhle. Hotová věda to je. Připravené do kontíku mám předchozí bundu na lyže. Mám problém ji vyhodit, protože prostě pořád vypadá dobře, ale je deset let stará, bachratá, nemoderní, už se v ní nemůžu vidět. Taky mi tam leží takový kraťounký kabátek, co mi z něj taky čouhají všechny vrstvy pod ním. Vůbec nechápu, jak jsem si některé věci mohla koupit. Největší problém je, že nová zimní bunda je tak výrazně barevná, že už se mi taky nelíbí~:(. Já bych teda mohla nakupovat do nekonečna, protože buď se mi věc už omrzela, nebo mi nevyhovuje nebo jsem změnila názor na barvu a celkově, jestli se v ní cítím dobře. Já bych barevně potřebovala oblečení roztřídit na věci, co nosím, když jsem v pohodě, a když nejsem. V nějakém rozpoložení nejsem schopná svítivou barvičku obléct, i když se mi sebevíce líbila.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.