| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ha ha, tak vidím, že jsem v tom nebyla sama :-D. Když bylo druhé dítěti 1,5 roku (bylo mi 38), tak se to na jaře nějak zlomilo a já začala mít zčista jasna pocit, že znásilním každého chlapa, kterého potkám. Hormony s mnou cloumaly hrozně, neustále chuť na sex a taková nabuzenost, až mi to bylo nepříjemné. Postupně to trochu ustoupilo.

Nicméně v téhle době se jak píše tazatelka tam dole taky něco změnilo a prožitek byl zcela jiný než dříve. Když jsem měla první mokrý orgasmus, tak jsem se styděla a bála, že jsem se počůrala :-D. A od té doby, kdy to bylo poprvé, tak to tak mám skoro pokaždé, musíme používat nepropustné prostěradlo (to je jediná nevýhoda :-) ), většinou mám 2-3x orgasmy během jednoho sexu.
Teď je to už několik let a 40 mám dávno za sebou a už je to zase trochu jiné, chuť na sex je menší, ale když už se nechám "ukecat" tak je to pořád moooc pěkné :-).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.