| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Na mě teda ( asi podobně jak píše Monty) tyhle opičárny, pokud to je taktika, neplatí. Nejdřív hořet vášní a pak pomalu mít problém odpovědět.
Myslím, že zájem ze strany muže má žena pocítit a nemá se vůbec dostat do situace. kdy by pochybovala.
Když si to třeba převedu na randění s MM, tak jsem to teda pocítila, že zájem je. Hned po schůzce večer napsal. Druhý den byl Mikuláš, tak mi psal, jestli se nechci jet podívat s malým na náměstí do vedlejšího města, kde bylo něco pro děti. Samozřejmě by pro nás dojel ( já auto neměla). Potom byl o víkendu pracovně na Slovensku a spěchal zpět, abychom stihli kino. Na ŠD, který jsem trávila tehdy ještě s rodiči, nám přivezl uzeného kapra ( od řezníka, mmch jezdí tam pro něj každý rok dodnes).Na Štěpána už jsme byli spolu všichni a jeli na výlet. Na Silvestra u jeho známých.
Tak nějak si to představuju a ne jednou jo a jednou nezájem.
Ale možná to je u zakladatelky jinak, nevím.~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.