| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

taky budu ježit - dcera 9 první mobil, syn 14 asi třetí mobil
nakonec jsme vybrali s manželem tento, poměr cena/kvalita/výkon je super

http://mobilni-telefony.heureka.cz/doogee-x5-max/#

má super baterku, výborné rozlišení, výkonný fotoaparát a cena je super.

je v barvě bílé a černé, hodil by se tobě i starší dceři.

To outdorové úplně nevím.. zatloukání hřebíků si myslela asi s nadsázkou, baterka jde stáhnout jako aplikace zdarma na Windows i android.. takže spíš ti půjde o to, aby víc vydržel, tak to s epotom dá řešit odolnýma krytama
http://www.heureka.cz/?h%5Bfraze%5D=odoln%C3%BD+mobil

jinak mi máme doma aktuálně Nokia lumia 430 (syn dva roky - jen rozbil kryt... padá mu to ale neustále a displej je stále celý)
jhá mám microsoft lumia 535 (tuším možná 530) mám ji taky skoro dva ruky.. spadl mi už kolikrát na beton a nemá prakticky ani škrábnutí (obal nepoužíváme ani jeden

a manžel má nějakou lumiu 600 cosi, ten na ní má ten obal.. ale takovej ten obyč koženej.. a ten už je teda značně poškozenej.. manžel ho má nejnovější od loňska od vánoc.

funkčně jsme s nima spokojeni, ale cena je dražší než ten dogee, co jsem posílala.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.