| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Milado, kolik rodin by realne napadlo, na podobnou vypravu vyrazit, to neni prostredi na dvoutydenni dovolenou, kolik rodin si neco takoveho muze realne dovolit a kolik rodin to jeste navic zajima?
Prave ta skolni akce, jeste v "lepsi skole" a s dalsim doprovodnym programem by jeste mozna prosla, ale i tak jen omezene."

Grainne,
obávám se, že děti rodičů, které by ani nenapadlo jezdit do Amstru na "lepších školách" spíš nebudou.
Mmch. zrovna ten Amstr se dá pořídit velice levně, vím že jsem ho nedávno hledala pro matku a našla jsem třídenní zájezd autobusem za dva litry. Dvoutýdenní dovolenou si sice řada rodin nemůže dovolit nikde, ale dva litry zas pro tolik lidí likvidační nejsou. A mimochodem, tyhle hodně levný poznávačky jsou hodně oblíbené, když jsem to chtěla matce koupit, už byly skoro všechny termíny vyprodaný.
OK, ne každýho napadne jít se podívat na dům Anny Frankový, ale Amstr prostě zrovna k nedostupným lokalitám nepatří.
Zrovna teď jsou na Slevomatu dva zájezdy, jeden za tři litry a jeden za sedmnáct stovek.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.