| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já měla tento víkend mimořádně navařeno na 2 dny, ale dceři lasagne druhý den stejně nejely. Už nevím, co vařit. Připadá mi, že jsem furt u plotny a stejně doma nic nen, pořád by něco jedli, Cpát je nějakýma hotovkama nebo mekáčem nechci. Žehlení vynechat nemůžu, ne to bych leda potřebovala psychologa. Jediné, co jsem před pár lety odbrourala, je žehlení ručníků, ty tedy pouze skládám. Gruntování velké nedělám, prostě pokaždé uklidím něco, co stihnu. Mně třeba mytí oken dá dost práci, protože každé druhé okno v naší "novostavbě" nelze otevírat, takže se musím vyklánět s hadrem na tyči a neustále ho měnit, ruka mi málem odpadne. Proto okna dělám na etapy. Jenom o obýváku máme 10 oken. Příští prodloužený víkend potřebuju pokračovat s oknama v dětském pokoji, převléknout peřiny, také bychom měli jet zazimovat chalupu. Manžel bude pracovat, takže i program s dětmi bude pouze na mně. A zase musím vařit, mně to ták nebaví. Vlastně budou muset mít navařeno už od středy, protože jsou prázdniny. Ach jo, připadá mi to jako nekonečný kolotoč, ze kterého není úniku...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.