| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No, já bych si dobu minulou neidealizoval, taky kroužívalo pár perel, akorát že jenom v doslechu, internet nebyl a pro práce se muselo do knihovny přes objednávku. Spíš byl dřív uzavřenější svět, i myšlenkově, scházela inspirace a snadno dostupný podněty, plus bylo podstatně míň studentů a třeba bakalářky se vůbec nepsaly, na malý doktoráty se s výborným prospěchem taky nemuselo nic psát...

Víc než nějaký bakalářky mě vyděsila doktorská disertace páně Hampla, která je jedním slovem úděsná a hlavně ji oponent Petr Matějů v posudku vychválil (!). Nechápu, nechápu, nechápu. Nicméně každá pitomá práce je vždycky vizitkou konkrétní školy, především ale konkrétního pracoviště. Nemá smysl zobecňovat, že dneska se dá obhájit všecko, protože jsou tisíce dobrejch prací. Já ve svým oboru bakalářky i diplomky průběžně sleduju, protože řada z nich přináší využitelný poznatky. Je spousta pracovišť, kde se na odpovídající kvalitu dbá a pitomá práce by tam neprolezla.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.