| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Petr Koukal, badmintonista
„Dostavil jsem se na setkání mnoha lidí, kteří chtěli tímto způsobem vyjádřit svůj postoj. Státní svátek by se měl prožít v úplně jiné atmosféře, než jak ho nyní většina společnosti prožívá. To, že se to nakonec nedostalo do televize je naprosto šokující. Nezaznělo tam nic, co by nezaznělo už dřív denně v tisku. Nebyly tam žádné urážky ani šokující odhalení. Spousta lidí tam prezentovalo svůj názor v mezích slušnosti, spousta ho prezentovala jen tím, že si udělali čas a přišli, protože to bylo svoláno narychlo. Myslím, že stejně jako já, to mnoho těch lidí bralo jako dodání odvahy ostatním, aby jim současný stav nebyl lhostejný. A abychom s tím začali něco dělat.“

Dan Bárta, zpěvák
„Přijde mi to vlastně nesmyslné, jakkoliv nemohu sloužit přesně, protože tu část s pány Bradym a Hermanem jsem neslyšel, neviděl. Nic strašlivého, sprostého, nic, co by už všichni dávno nevěděli, tam nezaznělo. Nevím (proč díl neodvysílali – pozn. red.). Strach, byznys, politika, uposlechnutí nařízení, kombinace všeho nebo také nic z toho. Vlastně se tomu dost divím, to vážně nebyl žádný trezorový mejdan s mraky kostlivců vypadlých ze zotvíraných skříní. Jestli se někdo bojí tohohle, pak jsme na tom hůř, než jsem si myslel. Cca patnáct lidí z cca 50 se jeden každý za sebe krátce, jasně a slušně, někteří dokonce vtipně, vymezil proti prezidentu Zemanovi a jeho posledním excesům, přičemž každý navíc akcentoval něco trochu jiného. Vážně to nemá moc logiku a opravdu rád bych se jednoho dne rád dozvěděl, kdo nebo co za tím (neodvysíláním – pozn. red.) vězí.“

http://www.rozhlas.cz/zpravy/domaci/_zprava/povznesme-se-nad-malost-odvolejme-prezidenta-co-zaznelo-v-neodvysilane-show-jana-krause--1663827

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.