| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Margotko, já to řeknu tedy na plnou hubu. Fakt se mi zdá nekomfortní vyloupnout zapařenou kočičku z džínů a vyskotačit na křeslo.
Systém, který obhajuji já, má sesternu, kde se měří tlak, je tam váha, administruje se, z té se vleze do přípravny s bidetem, sprchou, jednorázovým hygienickým materiálem, tam se svlékneš, upravíš, použiješ vlastní nebo půjčenou (papírovou) bederní roušku, případně sukni, vlastní nebo erární pantoflíčky a čistá jdeš do čisté ordinace. Tato místnost (sesterna) je zároveň průchozí do ordinace.
Hovořit s doktorem můžeš dle libosti, aniž by si musela být za paravánem. Ono na gyndu se chodí v různých situacích, můžeš krvácet, může ti být 100 let a potřebovat asistenci, prostě samostatná a dobrá přípravna (umývárna) se hodí.

Je tedy pravda, že ne každému je ta logistika jasná, takže v sesterně lze potkat děvče s holou řití, které to buď nepochopilo nebo mu to více vyhovuje. K setkání dochází tím, že žena vycházející z umývárny může střídat ženu vycházející z ordinace.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.