| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Asi tak, probíhá to u nás úplně stejně, akorát teda doktor má kabinku, do které se vleze v recepci sester a vedou z ní dveře rovnou do ordinace - ale i tak jdu dovnitř nejprve oblečená, svlékám se jen na vyšetření a po vyšetření se opět oblékám. A ne, ztráta času to není, než já se svleču tak si doktor připraví nsátroje, sklíčko na cytologii atd. a než se zase obléknu tak si své poznatky z vyšetření nasype do pc.... Se mnou pak jen řeší, zda je vše ok anebo je nějaký problém...
nedovedu si předtavit, že bych tam celou dobu nebo i jen na začátku seděla nahá na židli bez nějaké ochrany, když tam mohlo sedět xy žen předemnou...

P:S. Sukni k doktorovi nosím, ale nejprve hlavně pro můj vlastní dobrý pocit, protože mi vadil holý zadek i na těch pár kroků, případně na víc když dojde na UTZ. Dneska už defacto nic jiného než sukně nenosím, tak si jen pohlídám, abych si vzala takovou, ve které se leze na kozu dobře (takže ne úzkou :D )

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.