| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Liško, jasně, to je úplně nejdůležitější, KDO TO PLATÍ a KOLIK KDO ZA TO DOSTAL.

Úplně stejnou rétoriku používali kdysi proti disidentům.

Už Ti to řek Černej - platěj to vrazi z Vólstrýtu, přece. Stejně jako tenkrát tu Letnou ~d~ ~a~~a~~8~

Musím říct, že jsem shromáždění sice nesledovala, ale zahlédla jsem v televizi nějaké transparenty, které už byly pro mě VÝRAZNĚ přes čáru (sprosté nadávky na Zemana, kterého nemusím, ale tohle mi připadá dětinské, nedůstojné a ani ne vtipné).

Tohle přesně jsou věci, proč zásadně nechodím na demonstrace - i když třeba souhlasím s původní myšlenkou (nelíbí se mi lézt Číně do zadku a pokud by byla pravda to s tím Bradym, tak ani takové vydírání) tak se mi výrazně nelíbí způsob, jakým někteří ten nesouhlas projevují, a nechtěla bych, aby mě s tím někdo spojoval. Navíc jakkoli je mi Zeman krajně nesympatickej a tanečky Hradu taky, tak když chci být spravedlivá (což je v politickém boji bezesporu slabost, ale jako prostý občan si to můžu dovolit), tak to jsou všechno jen domněnky, dokázáno (natolik, aby to byla jistota, za kterou by se dalo s klidným svědomím vyrazit do ulic) není nic.

Horáčka jako prezidenta si vůbec neumím představit a ani nevím o tom, že by až dosud byl nějak výrazněji politicky činnej. ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.