| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jeste jedna vec,on mi údajně koupil papouška (sobe koupil)
Ja ho dokrmila s přítelem dohromady ...ja se ho strasne bála nikdy jsem ptáka za domácího mazlicka
Nemela .
Je to zako,je psány na me takze je muj.
Asi se budete divit ale ja ho nic nenaucim ale on ma přítele hlas a po synovi je sprostý ...na oba dva útočí !!
Po příteli ma jeho nesnesitelne zlozvyky ,krkani,ulevovani si a vulgarismus.
Dost me to štve i pres upozornění ze vse opakuje tak at se krotí je to marne.
Paradox ovšem je v tom ze papoušek ho nema rad ,kouše ho hned a pres klec útočí,me miluje!
Prý on proste nema rad chlapy rekl přítel ale ja si rikala ze zvířata vyžití dobrého člověka ,prisel k nam dcery pritel a získal si papouška okamzite ,vezme si ho na ruku a ani ho nekousne.
A jinak u přítele to bylo spis ...koukejte mam papouška ...jelikož veškerá starost o nej je jen na me.
A jinak mi bylo řečeno ze pujdu bez nej a to teda jak asi víte papouška zabije.
To jen tak mimo toto tema i kdyz to s tim trochu souvisí

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.