| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nepovedlo se mi halloweenske linecke do skolky, tak jsem ho pulku varky sezrala. Sama. Prave ted.

S manzelem spolu nekolikaty den nemluvime. Je to mezi nami posledni dobou spatne, nespime spolu. Asi nejaka krize po osmi letech vztahu. Nechce se mi to resit, nechce se mi to prozivat.

Mela bych se ucit na zitrejsi zkousku, ale jsem dlouhodobe neskutecne unavena.

Dnes nam propustili tatu z nemocnice po narocne lecbe onkologickeho onemocneni. Vsichni doufame, ze uz to bude dobre.

Sedim si tu, stavim vedle sebe nesrovnatelne, uzivam si nabihani cukru v krvi a nablble se usmivam. Neni to tak spatne.

Prida se nekdo v podobnem rozpolozeni? Klidne plevelte s cimkoliv, co se vam dnes povedlo ci nepovedlo a nemate chut ci moznost to sdilet jinde.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.