| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kudla2......

jo pečlivá- to sedí.....to bych byla...to mi říká každý.

On není problém. Dobře.....já jsem asi opravdu povahově jiná a přiznám se , že mě to mrzí,.....přijedu a sousedka na mě spustila....na co si děda stěžuje...ona ví, že to není pravda.....,ale mě to mrzí vůči našim....tolik času mu věnují a stejně to není dost.

Jádro....víš proč ho nepředělávali, milion výmluv....a loni měl taťka úraz a mamka ho nemohla dostat do vany z postele a podobně....pořád měli dost času víš......takže jsem prostě už na ně byla hnusná, že musí aspoň tu koupelnu a WC....mamka je nadšená....., že to měli udělat dávno. S taťkou jsem z oka do oka nemluvila.

K ježdění(psala jsem ti to jako příklad toho co senioři dokážou-myšleno babička moje), nepřemlouvala jsem je- vztah dětí a jejich jsou chladné- můžou si za to sami, byli na to upozorněny, že se jim mají více věnovat a že 14hodin za rok je opravdu málo. A 4noci a 5dní.x let už ani těch 14hodin za rok....spíš jen 7hodin.....n

proč jsem mamku půl roku přemlouvala.....takže já 365 dní poslouchám jak je unavená.....tak jsem chtěla, aby si odpočala....NIC nemusela, mohla chodit plavat, procházky, žádný výlety k DR a podobně....podívala se na zámky , hrady a muzea a tak....nelituje....byla ráda, juchala nad myčkou a nyní bude mít i svoji.

Super, že jsi tak splachovací!!!! Dokážeš to od sebe odpálkovat...., když Ti někdo vyčítá takovýhle věci....a ještě nespravedlivě......to já jsem z toho pak špatná X dní....a přemýšlím co jsem mohla jinak a líp.....jestli náhodou nemají pravdu....

Já to neumím dostatečně......jako úspěch posledních 10let beru to ukecání s tou koupelnou......

Takže zakladatelku velmi lituji.....protože s těma lidma je potíž.

A mohla bych pokračovat dalšíma 10 příběhy s baráku a dalšíma 20 z baráku......velmi podobné......

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.