| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Alraune, no v pětatřiceti pro chlapy asi pozdě není, ale zas už mají poměrně dost odžito samostatně a svobobně a bez větších závazků a je tu určité nebezpečí, že se nebudou chtít vázat a přizpůsobovat se nějakému řádu a omezovat se kvůli někomu. A dělit se o své těžce vybudované hmotné statky.
Ono všechno má svý pro a proti.

proto jsem psala, že já tyhle opravdu s pravým významem pronesené věty neznám, kolem mě je lidi sice říkají, ale s tím jiným významem, jak jsem psala...neznám v blízkosti lidi, kteří se nechtějí dělit, kteří si žijou pro sebe....možná mám jinou osobní realitu. A neznám osobně ani ty Pětatřicetileté svobodné chlapy.
Spíš znám ženy, které tak nějak prošvihly tu "správnou" dobu...vyčkávají a hledají toho správného...a pak často sáhnou po nějakém zadaném, který možná do té doby netušil, jak moc je v partnerství nespokojen ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.