| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

v cervenci 89 jsem promovala a od zari 89 chodila do prace...prvni tydny mne to desne bavilo a pak jsem mela depku, ze to musim vydrzet delat cely zivot...nastesti pak byla revoluce, v praci se sef hodil marod, aby nemusel nic resit, vratil se az v breznu 90, ja jsem mu jako nejmladsi mezitim musela vozit domu postu, videla jsem, ze mu nic nebylo

17.11. jsem jela s kamaradem na Albertov, byli jsme vedle z tech hesel na transparentech, takovou otevrenost jsme do te doby nevideli....pak jsem spechala domu pro bagl, protoze jsem sla na akci Prazdnin z Brontosaurem do jedne zakladni skoly na sidlisti Dedina, cely vikend jsme bydleli ve skole, pres den sli na brigadu a vecer hrali hry, byla nas plna skola brontosauru z cele republiky, spali jsme ve spacaku v telocvicne i na chodbach skoly....bylo nam divne, ze nas na te brigade (hrabani listi) porad chodili kontrolovat policajti, netusili jsme, co se stalo na Narodni tride....v nedeli navecer jsem sla domu, vsude po ulicich spousty lidi, mestsky rozhlas porad neco hlasil, od pondelka jsem chodila do mesta kazdy den a sbirala vsechny letaky a informace a posilala jsem je postou v obalkach kamaradum a rodine po cele republice, dodnes mi rikaji, ze za to byli radi, protoze u nich se nic nevedelo

pak hned jsem se poradne oprela do anglictiny, jela studovat do UK, potom nastoupila do zahranicni firmy....nic z toho bych jinak nedelala, v praci bych se nudila a realizovala bych se v zalezitostech jako byly ty Prazdniny s Brontosaurem...jako kazdej tehdy, praci nejak prezil a zil hlavne ve volnem case rodinou a konicky

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.