| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Bin, také mám radost. Prošli jsme demostraci na Hradčanském nám., která neurazila. Na můj vkus byla moc levičácká, ale to vycházelo od pořadatelů a řečníků, mělo mi to být jasné. Mladické levičácké nadšení jsem ochotná v určité míře tolerovat, ale nesouhlasím s ním. Pak jsme s průvodem sešli dolů k řece, proložili to návštěvou hospůdky, přeci jen je listopad ~:-D. Prošli jsme Národní třídu, kde bylo velké nnožství mladých rodin s dětmi, super muzika, divadla, happeningy. Nejvíc se mi líbila přednáška z historie v tramvaji a Obývák Václava Havla s Rolling Stones jako hudební kulisou. Na závěr jsme vytáhli v půl osmě na Václaváku budík a zazvonili. Tohle považuji za hřeb celého dne. Bylo to vtipné, neurážející, neburcující. Opět fajn muzika. Nikde jsem nezaznamenala žádné potyčky, urážky, naschvály. Až z nočních zpráv jsem se dozvěděla, že pár bezmozků v čele s Okamurou potřebovali na svátek 17. listopadu zaprotestovat proti islámu v ČR. To nepochopíš ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.