| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Socialni pracovnice Blanka Exnerova pochybila nejen dle me, ale i dle Tajemnice UMC Praha 13, pochybila i dle MHMP."

To je klidně možné, ale tady by tvoje iniciativa měla končit.

"kdyz nekdo pracuje ve funkci uredni osoby, musi mit v poradku i sve osobni veci."

Opravdu? A do jaké míry? Stačí, když nebude nikde nic dlužen? Nebo také nesmí být rozvedený, hádat se s manželem/manželkou nebo se sousedem... kde končí to "mít v pořádku své osobní věci"?

"Jsou lide, kterym proste vadi jednani s neplaticem, ktery je uredni osobou."

Opravdu? A jak se ti lidé něco takového o dotyčném mohou dovědět? To, zda někdo něco dluží, je přece soukromá informace toho člověka, jak se takovouto věc asi doví klient, který s ním má jednat?

Já o soukromém životě úředních osob, se kterými jednám, netuším nic a ani mě to nezajímá. Neumím si představit situaci, kdy bych si něco takového zjišťovala nebo dokonce po tom pátrala (a předpokládám, že zjistit, že někdo dluží na nájemném, už vyžaduje docela dost pátrání a šťourání).

Stěžovat si na postup úředníka, který mi nepřijde OK, je naprosto v pořádku. Začít se zajímat o tohoto úředníka jako o osobu a čenichat v jeho soukromí z pomstychtivosti za to, že mi nevyhověl, je ale už těžce přes čáru, a to, že si to neuvědomuješ a považuješ to za normální, je dost výmluvné. ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.