| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Commer,

ano, rodiny by měly držet pohromadě, to je fakt.

Ale aby to mohlo fungovat, tak by museli všichni zúčastnění mít aspoň elementární soudnost a nelpět víc na věcech než na lidech.

Dobrej příklad sem dávala zerat - pokud tvrdošíjně lpím na tom, že i na starý kolena budu bydlet v obrovským baráku, na jehož údržbu už ale dávno finančně ani fyzicky nestačím (a to, že "starej strom se těžce přesazuje" je sice fakt, ale to, že pokud se toho člověk dožije, tak bude jednou starej a sil mu ubyde, je předvídatelný o mnoho let dopředu a pokud je vůle, tak to lze řešit, dokud ty síly ještě jsou), tak těžko můžu chtít, aby mi to děti dotovaly a jezdily mi pomáhat, pokud mají samy svýho dost.

Sentimentalita je hezká věc, ale jsou momenty, kdy si ji prostě nelze dovolit. Pokud jsem se celý život ke svým dětem chovala slušně, je legitimní předpokládat, že mi v mém stáří a bezmocnosti pomůžou, ale nelze po nich spravedlivě chtít, aby mi třeba dlouhá léta dotovaly a suplovaly něco, co vlastně nepotřebuju, ale chci to a už na to sama nestačím.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.