| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

psychicky jsem na tom výborně, mám moc fajn práci, děti jsou dost samostatné, s manželem je to lepší, než když jsme se před téměř dvaceti lety poznali. Mám čas na své koníčky, sport, jógu, knížky, hudbu ... Jsem prostě spokojená.
Co se fyzické oblasti týká, mám potíže se zády, které se v určitých periodách vrací (a pak to stojí fakt za to, poslední epizoda byla dlouhá 14 dní, kdy jsem se téměř nemohla hýbat), mám nějaké problémy s očima, které přes to, že vidím dobře, mě dost trápí. Jinak klepu na dřevo, jsem snad zdravá. Postava tak nějak stále stejně, +- nějaké to kilo, teď jsem spíše v ubývacím režimu (ale čím se to řídí, to jsem ještě nezjistila ~t~ )
Abych to podtrhla a sečetla, je to lepší, než ve třiceti, to rozhodně. Stárnout mi nevadí, jen bych ráda, aby to probíhalo s nějakou grácií ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.