| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

tééda, ahojte holky..já už jsem tu tak moc dlouho nebyla,že ani nevím kdy naposled:)..vidím,že tu´probíráte školu..
No u nás to jde vcelku..samé jedničky máme zatím,ale asi dvojky taky dává učitelka,říkal Matěj..docela nám to jde,ale chlapec si furt stěžuje,že škola je hroooznááá,když se jej někdo zeptá,přitom tam jde zvesela:)..tak nevím...čteme dobře,začíná sičíst sám celé texty tak pomalu...počítání ho baví,chce abych mu psala příklady na odečítání navíc..je ještě naivní:))) a v písance to má docela hezky napsané,až mě pto překvapuje,ale někdy píše vražedně,když máme úkol ze psaní a je to velký formát a nejde to a gumoval by atd....a taky je ve psaní strašlivě pomalý..párkrát dosatl doma dodělávat celou stranu...ale jinak je to v pohodě..
No my máme pár změn,ani nevím,zda jsem vám to říkala..asi ne..od října bydlíme ve Vyškově:) a je nám tady dobře..mám to do práce tak 5minut,ale vzhledme k tomu,že jsem děti nechala ve škole a školce ještě tento rok tam,tak najezdím tak 25km:)))..Momentálně jsem snad poprvé v životě na OČR,neb Matějovy kašle neutuchající jsme začali řešit radikálně...tak na alergologii-na prvních testech nic neodhalili,ale říkala dr,že je tam možná náběh na astma apod..a že v lednu udělá krevní testy..a v rámci toho,jsme byli 29.11 trhat nosní mandli,byla jsem s n´ím 3dny v nemocnici,dělá se to v plné narkoze..tak to teď doléčujeme doma..snad to bude ok..ale kašle stejně hmm..když mu nedám zyrtec..ale stejně by nás to asi i tak čekalo..byla zvětšená ta mandle chronicky..a už jsem i začala používat takovou tu proplachovací konvičku apod....
no jinak Adam je ok a mě je fajn..cítím se tu tak nějak..jak to říci..no svobodněji děvčátka moje:)))

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.