| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Evžíčku,

já mám zase výhrady proti věkové posloupnosti, protože mám pocit, že ten mladší si taky zaslouží dostat věc, kterou si přeje, bez ohledu, jestli už ji přede dvěma lety vůbec chtěl (a dostal) starší... A pokud bude starší dítě lajdák, který mobily nedbalostí likviduje jako na běžícím pásu, tak mladší dítě nedostane dotykáč nikdy?
Ale jinak rozumím tomu, cos psala o protežování těch "šikovnějších" sourozenců...

Snažím se odjakživa dopřávat svým dětem tak nějak stejně, podle jejich přání a mých možností; a docela brzo to bylo snadné, z jistého hlediska, protože je cíleně nesrovnávám a ony taky nesrovnávají jedna s druhou, co dostanou, ale srovnávají to se svými přáními. Takže narážím hlavně na své finanční limity ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.