| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Bohužel se člověk nerozhoduje mezi věcmi správnými a zavrženíhodnými, život nás často nutí vybírat mezi 2 špatnými variantami - tady byly okolnosti, které bylo potřeba vzít v úvahu - vysoké zdravotní riziko, riziko pro rodinu i pro plod, který vůbec nemusel být donošen.
Sama jsem věřící a určitě bych to řešila stejně - třeba teď jsem v situaci, kdy vím, že bych to nezvládla - celkově péči o čtvrté dítě (a dělohu mám OK). A bylo by mi to hodně líto, ale vím, že děti, které mám, mě potřebují opravdu hodně a že dalším dítětem bych si totálně zničila fyzické i psychické zdraví a nebyla bych k ničemu ani jemu, ani zbytku rodiny.
Dřív jsem si to nedokázala představit, dokud jsem byla zdravá a mladá.....teď to chápu.
Zakladatelce bych doporuččila promluvit třeba i s odborníkem, aby v sobě zpracovala, že se rozhodovala pod tlakem okolností a zvolila nejlepší variantu, jakou v té době mohla. Nemá smysl se trápit. A další tehotenství není dobrý nápad, výčitky nejsou dobrý rádce - ta rizika jsou pořád reálná.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.