| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

aha, tak u nás se na SP může obrátit kdokoli, na konzultaci. nevím, jestli zprávu z poradny potřebuje až tak nutně, s klukem jsem u ní určitě byla dřív, než jsem zprávu z poradny měla v ruce a ona sama si ho otestovala (zaměřila se tedy na to, co jsem jí řekla, že mi v poradně říkali) a vlastně jsem díky tomu s ním mohla doma začít adekvátně pracovat hned. zpráva z poradny byla nutná k zařazení na speciální češtinu - není to přímo extra třída, jsou to fakt oddělené děti jenom na češtinu a případně angličtinu a ještě ta čeština ani nejsou všechny hodiny, část výuky mají se svojí třídou, část v té speciální. bohužel, my jsme prošvihli období, kdy těch speciálních hodin bylo víc, začal na ni chodit až v pololetí čtvrté třídy a to už byla jenom dvakrát týdně, ale i tak dobrý. akorát tedy že ta třída je zaměřená spíš na dyslexii než ostatní nápravy (v nižších ročnícíh se prý hodně věnovali i dysgrafii, ale to se klukova učitelka tvářila, že sice škrábe a dělá chyby, ale v podstatě v běžné normě), takže další obtíže řešíme právě v rámci těch konzultací. i když tedy i na hodině se jim učitelka věnuje, pokud se ozvou, že z hodin běžné češtiny něco nepobrali.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.