| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak to je ale snad taky logický, že komu se zadařilo, je spokojen a komu ne, tak není, a že to vychází z povahy těch lidí. To přece není žádnou výsadou emigrantů, tak jednaj lidi všude na světě.

A taky ne každej utíkal "za svobodou", ten, kdo měl představu těch pečenejch holubů bez práce, tak nejspíš ostrouhal, ale ta představa byla nereálná od počátku. ~d~

To, že se našli i lidi, kteří nepráskali, a že nebyly cenzurovány VŠECHNY dopisy, ale jen některý (ale nikdy jsi nevěděla, jestli to nebude zrovna ten Tvůj), to je pro Tebe známkou, že se vlastně nic nedělo?

"No, a nechtela jsem primo napsat, ze krome USA bych uz nikdy nechtela zit v CR. Kamaradu mam dost, ale to k spokojenemu zivotu nestaci. Nelibi se mi, jak se zmenily lidske vztahy a co lidi povazujou za dulezite. Aneb penize nejsou vsecko."

Hm, a oni jsou snad v Čechách nějací jiní lidi než jinde na světě? Trochu mi to připomíná ty lidi z úvodu Tvého příspěvku, kteří jsou věčně nespokojení. Já v ČR žiju a rozhodně si na lidské vztahy nestěžuju ani nemám pocit, že by se změnily k horšímu (jistěže nejsou vždycky idylické, ale to nebyly NIKDY a NIKDY taky NEBUDOU, a slušných lidí se dá najít pořád ještě dost).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.