| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Odpoledne jsem šla namazat linecké (ano, já vím, mělo to být již před pár dny, aby se uleželo, ale holt nestíhačka), otevřela jsem k tomu koupené dvě (!) rybízové marmelády, měly být děsně dobrý, bio-eko a tak podobně. A OBĚ byly plesnivé. Naštěstí jsem vyhrabala ve špajzu jakousi lesní směs. Tak jo, linecké zachráněno.
Tak kolem páté jsem si řekla, že začnu připravovat lososa - a v tu chvíli mi došlo... že jsem ho nevyndala z mrazáku. Ano, každý rok se snažím mít pěkně chlazeného, ale letos jsem se nechtěla nervovat na poslední chvíli někde v krámech... a takhle to dopadlo. Ehm.
Rodina se tomu naštěstí vesele zasmála, ale nastal problém, co teda vlastně budeme jíst. Měla jsem nachystáno jen trochu předkrmů, z toho se nenajíme. Bramborový salát se u nás nevede... Už vím, na zitřejší večer jsem plánovala fondue - tak si ho dáme dnes!
Manžel v komoře vyhrabal set na fondue... a došlo nám, že nemáme ten gel či co, kterým se pod tím zatápí. Naštěstí máme plynový sporák, tak jsem to nainstalovala nad to. Fondue už jsem roky nedělala a už včera jsem si vyhledala, že ho lze udělat bez alkoholu (se kterým to děckám nechutná), bílé víno se dá nahradit citronovou šťávou s vodou. Ta jdeme na to. Výsledkem byla zdrclá sýrová koule plavající v citronádě... Míchaly jsme tu hmotu s dcerou na střídačku a pořád se vzájemně ujišťovaly, že se to "nějak rozpustí" a že "už je to trochu lepší" (nebylo).
Vytáhla jsem tyčový mixér, který mi dcera chvilku rozmlouvala - aby nakonec prohlásila "no, ono vlastně není co ztratit." Hurá - podařilo se to rozmixovat.
Do trouby jsem mezitím strčila upéct bramborové krokety a tak jsme nakonec nebyli na Štědrý den o hladu.
The End.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.