| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

já bych řekla, že ona byla možná menší naivka, než byl on. To, jak důvěřoval správci, bylo dílem nezodpovědné, dílem naivní. Byl poněkud urvaný ze řetězu, to jo, ale kolik mladých kluků bez korigování rodiči, je spořádaných? Kolik, než si najdou stálou partnerku, nepaří a nevyužije sexuální povolnosti děvčat veselých v rozkroku? A řekla bych, že dost z nich se usadí a žijí normální, spořádaný život.
Můj otec v mládí dost pařil a machroval, od doby, co je s mamkou, je v pohodě. Rozhodně nemá problémy s babama, chlastem... Na druhou stranu MM byl celkem svatoušek. Ve 24 letech bych si s někým, kdo chlastá, hulí trávu, je nadmíru kritický, nikdy nezačala. Večery trávil v kostele a u knih a kreslení. Teď? Jestli se nevys.re na chlast a travku a nepřestane všechny kolem buzerovat, může jít do háje. Je mi jedno, že jsem si s nikým tak nerozuměla a rozumět nebudu, ale už ho mám plné zuby. Takže já sama jsem viděla několik obratů o 180°.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.