| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

já vím, že můj muž není žádný h.zlík, ale jako ha.zlík se opravdu chová. NEUVĚŘITELNÉ!!
jÁ bych před dvěma lety, kdyby mi někdo řekl, co bude dělat, nevěřila a hádala se do krve, že mu křivdí a to by nikdy nedělal....opravdu bych tu ruku do ohně strčila spíše za něj než za sebe...

Já myslím, že ona jak asi přijde sem, uklidní se dočasně on (zblázním se možná já), ale jak by měli dítě dítě (slečna má 39), tak zase bude peklo, manžel moc nevydělává, ona ho vozí na výlety, které platívá ona. Sice asi pracuje tak, že by to šlo kloubit i s dítětem, je asi schopná a soběstačná, ale pokud by ona tlačila na něj, bude on tlačit na nás....ukazuje se to čím dál více.

U nás by střídavka manžela a slečnu nijak "nepotrestala". Manžel by udělal co doposud: pokud by ho přímá péče obtěžovala, dá děti na krk babičce. I nyní je má manžel dost, ale prostě je vezme k prarodičům, kde on odpočívá, dospává po dojíždění nebo jede po svých....a stará se babička, servis zajištuje babička, zábavu víceméně zajištuje babička. A já nechci, aby mé děti vychovávala babička proto, protože to on dělá naschvál! A ony na mě opravdu visí hodně. Představuju si to z jejich pozice, že se ony vevnitř bojí, abych je neodkopla jako on...
Jak píše Pampela, oni jsou spojenci, jsou tým, proti nim vyhysterčaná "stupidní a hloupá", téměř nesvéprávná matka. A jo, doposud můj stav v denní péči i péči během nemocí apod nebránil, by na ně kašlal (byly jsme třeba 8týdnů zavření během nemocí, tatínkovi nenapadlo nabídnout nákup, jakože děti potřebují jíst apod, když měly horečku, tžípal mi telefon, abych je nerušila apod....takže neříkám, že jim chce primárně škodit, ale doposdud nepředvedl, že mu v jeho žebříčku hodnot leží děti extra vysoko...Ted tedy slečna stabilizovaná, zachtělo se mu i péče??

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.