| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

no, tohle právě myslím taky, ale nejsem si jista....fakt mu nechci křivdit, ale někdy jsem si jista, že prostě i děti je odraz jeho jájínkovského přístupu (a nejdou-li mu na ruku, zatím to svádí na moji práci a štvaní dětí proti němu, ale probleskuje tam to, že pokud taky nebudou skákat, vykašle se na ně promptně....a myslím, že stzarší si nějak podvědomě myslí totéž....ale to spekuluju. Někdy si říkám, že je miluje, někdy si říkám, že ve skutečnosti jsou mu jedno a jeho zájem je jen ohlas jeho dobrého vychování. Nemá naprosto zábrany je rozplakat. Ale já třeba zas jsem si vědoma, že mám možná hyperprotektivní přístup a vkládám do muže pohnutky svého otce~:(

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.