| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

já bych chtěla lednici co nejblíže, nechtěla bych chodit daleko, pro máslo, pribináčky pro dětim, uložit nedojedné jídlo do chladu (to zase trochu nepřiměřeně řeším já, aby to dlouho nestálo v teple)... (mám dvojčata) tj. lednici v chodbě bych za sebe nedoporučovala ani náhodou, je lepší mít věci co nejblíže po ruce (osobně mám lednici dva kroky od linky), mám velkou kuchyň, do L, pak naproti tři řady do výšky a ostrůvek.
věci na dělání ledu nemáme a nevyužili bychom, niky mi to nescházelo
jinak klasika, dole mrazák nahoře chladnička (nemohu si vynachválit)
troubu mám zvýšenou, asi tak v pase, nad ní mikrovlku, trochu moc vysoko, ale nevadí. Trouba je akorát na koukání do ní, do mikrovlnky nevidím na jídlo, ale nevadí. Dobrá je trouba výš i kvůli tomu, že je horká a nebezpečná pro děti.
Varnou desku a dřez na ostrůvku bych nechtěla. Nevím, jak ho budeš mít velký, ale okolo varné desky i dřezu je lepší mít prostor. U varné desky i kvůli držáku hrnců a např. dlouhému držáku pánve, aby o to nikdo nezavadil a neschodil. S dětmi bych se bála vařit na ostrůvku a hlídat jak tu někdo psal varnou desku ze všech stran. Přijde doba, kdy si děti přistrčí židli a šáhnou na plotýnku, na hrnec.. nepřijde mi to nejbezpečnější, přiděláš si tím podle mne starosti. Mě stačí hlídat varnou desku z jedné strany, to je OK. Když slívám vodu z hrnce musím udělat prá kroků (mám neergonomicky varnou desku a pak ob cca 120cm dřez, měl by být první řez, ale moc mi to nevadí, nešlo to kvůli přívodu vody a odpadu), ale vždycky kouknu, že mám volno pod nohami a pak opatrně přejdu a sleju. To si hlídám. Jde to celkem dobře.
Horší je možná to lítání s horkým daleko od linky ke stolu.

Drtič odpadů, teď jsem tu měla instalatéra (nemám ho-drtič), ale povídali jsme si. Jde o to, jaké máte odpady, zda normální úzké, tak se to ucpává (kromě toho, že to působí potíže vodárnám a živíš v Praze potkany). Prý jen do rodin. domku, kde tomu dopředu přizpůsobíš odpady, jinak zásadně nedoporučuje, řešil prý mnohokrát.



Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.