| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Rekla bych, ze to bude spis tim, ze clovek se uci napodobou a pokud vidi doma ukliziveho cloveka, tak nejak si to osvoji jako normu.
Na druhou stranu existuji i takovi chaotici, ze pres veskerou napodobu nejsou schopni docilit uklizeneho vysledku. Vidim to u moji mamy, babicka byla velmi organizovana, ne chorobne, ale proste zvladala levou zadni domacnost, vcasnou pripravu jidla, veci mela promyslene dopredu. Mama naopak, je chaotik, veci vytahane a rozlozene vsude po byte, jidlo se zacne delat ve chvili, kdyz je uz hlad...Z detsvi si vybavuju, jak jsme se celkem casto chystali tak dlouho ven /ona se mnou a brachou v kocare/, ze uz najednou byla tma a tak jsme nikam nesli:-) Mama to ale vychytala tim, ze si vybrala manzela, kterej byl organizovanej a zaroven nedelal problem z toho, ze neco musi udelat sam, pokud to chce mit, takze bezne bylo doma uklizeno, uvareno.
To, ze je to ale zasluha taty jsem si uvedomila az o hodne pozdeji, kdyz tata zil vzdy na cele leto sam na chalupe a tam byla radost prijet - chalupa jak klicka, zahrada kvetla, na stole cerstve jidlo a v troube buchty:-) Kdyz tata umrel, chalupa se velmi rychle premenila na totalni curbes, dokud jsem to nevzala do ruky ja a nedala tomu zase rad.
No a ja jsem nekde uprostred toho - mam rada kolem sebe poradek, veci maji sve misto, ale na druhou stranu to nemusim nutne delat ja, klidne to prenecham uklizecce a vcasne zajisteni stravy restauracim. KDyz jsem bydlela doma, nijak moc jsem neuklizela, ale ve svem pak jo, bordel kole mne mi vadi a jeste vic premira veci - nesnasim pobyt v predekorovanych domacnostech, kde je vsude plno pracholapu, nemuzu v tom dejchat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.