| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

uprimne, ja jsem moc nekojila, ac jsem se snazila strasne, a vubec nic se nestalo, dite bylo a je spokojene, zdrave, do tri let ani nezasmrkalo, pak melo bezne skolkove nemoci, ve skole neni nemocne vubec, klepu na drevo....tim nechci rict, ze je lepsi nekojit...neprislo se na to, kde u nas byla chyba...litala jsem po doktorech, volala na ruzne kojici linky, vazila jsem dite pred kojenim a po kojeni, vedla jsem si presne tabulky pribirani, zkousela jsem vsechno mozne, kojila jsem treba hodinu, dalsi tyden zase deset minut a konec, stridala jsem prsa, pak zase nestridala, hodne jsem pila, jedla, proste to neslo.....nakonec mne detska doktorka nenechala trapit a rekla, at prejdeme na Nutrilon, coz jsme udelaly, ja jsem se jeste snazila prikojovat, ale uz to neslo vubec, vycitala jsem si to, protoze sousedka zodpovedne kojila dva roky obe deti (ktere - coz je divne - byly odmalicka porad nemocne, na ATB od miminek, porad pichane usi, stale o hlavu mensi nez spoluzaci)

jsem jeden pripad, nemam na to zadnou studii, ale mohla jsem si usetrit hodne starosti a trapeni, kdybych se na kojeni tak nesoustredovala

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.