| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tino, u nás je problém ten, že pokojíčky mají naše holky malé a starší ho má vlastně nejmenší, protože už si nehraje a když tam přijdu a je tam binec, tak nemůžu najít ani špinavé a ani čisté oblečení. Já se s tím peru, skládám a ona to švihne někam do kouta. Nenosí pomůcky do školy, protože je nemohla najít... Navíc máme psa a ony si ho volávají do pokoje... Já puberťačce kupuji oblečení a ona ani neví, že ho kdy dostala, protože je pohřbené ve skříni pod hromadou jiných odhozených věcí a ona už zapomněla, že ho kdy dostala... tohle už jsou žel věci, které se mě dost dotýkají, takže minimálně jednou týdně bude pokojíček uklizený, věci poskládané, přebrané, bude tam vysáto a vytřeno, prach setřený. Jednou týdně a přes to vlak nejede.

Také máme děti alergiky podobně jako Jana a nebudu jim přece zvedat dávkování léků jen proto, že jsou líné si uklízet a ani tam nebudu když přijdu z práce večer uklízet za ně.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.