| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Diky vsem za napsani.
Ani jsem nemyslela, ze se jich tolik vyjadri, potrebovala jsem jen upustit vztek ~:-D.

Par vysvetleni:
dceri to uz ted pripada trapny, kdyz jsem vecer po koncerte s ni o tom (opatrne) mluvila, koho ty pohyby napadly a proc je delaji:
"to chce ta ucitelka, a ona vzdycky vi vse nejlip a musime delat, co chce ona..~:(
A kdyz reknu, ze to moc nechci, tak reaguje nacurene jako ´ja mam ty nejlepsi napady a kdyz se vam to nelibi, tak si to delejte samy...´ "

Ach jo.
Takze vcera odpoledne dcera prisla ze skoly a spustila knourani a pobrekavani, ze potrebuje klid a nechce na zkousku (s touhle ucitelkou).
U ucitelky jsem ji omluvila, ze je marod a musi odpocivat. Jo, jo, zadnej problem.
A hned dnes dopoledne vola matka te druhe holcicky, ze jestli dcera nechce dnes (je SOBOTA!!!) jit s jeji dcerou na zkousku (k te ucitelce) a "potom by si holky mohly u nich doma hrat...".
(S)proste navnadily a nalakaly dceru aby prece jeste tento tyden mela dalsi zkousku.
Ctizadostivost (a tedy i angazovanost) te ucitelky je bez hranic.

Dal:
Dcera se samozrejme s hudbou lehce pohybuje, to neni, ze by stala jak drevo.
Treba loni na te soutezi bylo solo, tak ji jeji ucitel nechal delat, co a jak chce, pohyb pri hrani nebyl vubec tema. A pohupovala se pak sama od sebe tak zvlastne dopredu a dozadu.~:-D
Skryte jsme se tomu usmivali, tohle pry jeste nikde nevidel ale vypadalo to roztomile a AUTENTICKY!

Dalsi:
JA NECHCI aby se ucastnila soutezi a vyhravala, ty ambice fakt nemam ~:-D.
Ja ji jen podporuji v tom, co CHCE ONA!
Takze vymyslim a hledam outfit, co by se jim obema libil (tedy spis vsem peti - detem, nam matkam a te ucitelce ~t~), zrejme budu dokonce sit.
Aby to obema sedelo - maji uplne jiny typ postavy, a zaroven bylo sladeny...
To je moje angazovanost.~;)


Dal
- dekuji vetsine a predevsim Modrince za souzneni a podporu, krasne vyjadreno.~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.