| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Sněhulko, zadělání spočívá v tom, že nasypeš do mísy 3 hrnky mouky, hrnek a půl vody a po dvou lžičkách soli, cukru, kmínu a droždí a zamícháš to (pouze promícháš) vařečkou. Já to teda za minutu mám hotové.

Mandelinko, já jsem neodolala a stopla jsem si to. Vytáhla jsem mísu, vytáhla jsem mouku, popadla jsem hrnek, nasypala hrnek a půl do mísy, vytáhla jsem druhé balení mouky, dosypala hrnek a půl, vytáhla sůl, nabrala lžičku soli (a sypla ji zpět, nehodlám nic péct :-)), totéž s cukrem, vytáhla jsem kořenku, totéž s kmínem, droždí doma nemám, tak jsem zopakovala akci sůl, vodu jsem teda vlila rovnou zpět do dřezu a zamíchala jenom tu mouku. Schovala jsem cukr, sůl, zbytek mouky, kořenku, vyhodila obal od mouky, setřela linku, vložila hrnek, lžičku a vařečku do dřezu (nemyla jsem to), vložila mísu do trouby (máme doma kočky, na lince jídlo nenechávám) a zmáčkla jsem stopky. 4 minuty 17 sekund. Neříkám, že by to nešlo o půl minuty zkrátit při jinak rozvržené kuchyni a další půl minutu stáhnout hbitějším pohybem, ale to už bych ke špajzu klusala. Ale zase kořenku s kmínem jsem popadla na první dobrou, obvykle musím vytáhnout víc skleniček a číst názvy, ale zrovna kmín má jinou barvu vršku ~t~

Každopádně je to cca 4x déle než uvádíš. Jasně, pořád je to chvilka, ale je z toho vidět, jak ten čas podceňuješ. Nebo jsi trysková, ale já teda nejsem úplně pomalá a znám řadu pomalejších ženských v kuchyni, které pořád považuji za tak nějak normálně rychlé.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.