| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kat,

tak naše obě děti šly do školky od 3 let (tj. to první v době, kdy jsem byla tzv. "doma" s miminkem, ale to moje "doma" obnášelo práci OSVČ na plný výkon. Zpětně už vůbec nevím, jak jsem to dělala, ale neměla jsem hlídání (myšleno pravidelně přes den kvůli práci), a dodneška jsem na to hrdá. Nevím, zda tím děti strádaly, ale myslím, že ne - když bylo potřeba, byly nemocné apod., tak jsem si práci mohla přeorganizovat, i jsme toho spolu hodně podnikali. Kdežto já bych se "na plný úvazek doma" regulérně zbláznila, tu práci potřebuju (ani ne tak kvůli prachům, ale kvůli tý práci).

Nevím teda, jestli si paní učitelky ve školce všímaly a měly mi za zlé, že mám doma mimino a dávám staršího do školky, ale vzhledem k tomu, že nás tam takových bylo docela dost a s paní učitelkami se dodnes velmi v dobrém bavím, tak si myslím, že spíš asi ne ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.