| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

- " moc by mě potěšilo,kdyby i někdo jako vy řekl pacientovi"víte,zkušenost s tím nemám,ale třeba by vám to pomohlo"

ale to, madame, přece nikdo jako já říci nemůže, protože pro to nemá žádnou oporu, žádný důkaz. Medicína není změ+tí smyšlenek a intuicí.


- "Zrovna s tím Gynexem má spousta žen dobrou zkušenost,mě nevyjímaje."

jejich věc a já jim to nezpochybňuji, je mi srdečně jedno co si dospělí dělají a zda se nechají či nenechají ohlupovat. Jen jsem se ptal proč výrobce uvádí dávkování tříletým dětem, když současně uvádí fytohormonální testosteronový estrogenový účinek.


- "Zrovna tak s těmi homeopatiky.Pochopitelně,a to vy víte určitě nejlíp,žádný dokonalý lék neexistuje a u ničeho vám nikdo nedá záruku na vyléčení."

dokonalost je relativní. Já žádám důkazy proklamovaného účinku a ty nejsou.


- " Nevím,proč máte takový problém přiznat,že jsou věci mimo vaši oblast chápání.Asi by se vám zbořil váš svět."

Svět se bohužel nejednou zbořil těm, kteří uvěřili bludům šamanů.


- "Je mi jedno,jak se kdo léčí,ale nikdo by neměl nikoho zrazovat z něčeho,o čem sám nic neví."

to jistě. Ani tu nikdo takový nic takového nečiní. A stejně tak by nikdo neměl nabízet neprokazatelný účinek.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.