| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Sedmi,
mně to fakt přijde všechno jako "prašť nebo uhoď".
V C&A jsem nedávno kupovala synovi podzimní bundu za 1600,-, v Zaře stála zimní asi před třemi lety litr. Když sháním něco na poslední chvíli pro sebe (v poslední době třeba šaty na svatbu nebo černý kalhoty na pohřeb), tak prolezu všechny obchody tady na Arkádách a kromě vyloženě levného New Yorkeru mi to přijde všude plus mínus autobus stejný. Camaieu, Esprit, Orsay, Attrattivo... to Attrattivo je třeba o něco málo dražší, ale zas je fakt, že obě ty zmiňovaný věci jsem sehnala jen tam. Jak šaty, tak černý kalhoty. Ono totiž nejde o cenu jako takovou, ale o cenu za konkrétní věc - a než abych si koupila hnusný a na pohled mizerně ušitý kalhoty za litr v H&M, to dám radši dvakrát tolik za kalhoty, který se mi aspoň líbí. Už jsem to tu psala mockrát - nemám nic proti levnýmu oblečení, ale nebudu ho kupovat draho. Aušusový tričko za čtyři stovky si prostě nekoupím, když v tom Primarku stojí triko srovnatelné kvality tři Eura.
Moje požadavky jsou v podstatě jasný, chci, aby cena odpovídala kvalitě a "účelu". Hadr za cenu oblečení nekupuju. ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.